ETKİNLİK TAKVİMİ
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
Odamızın Sürekli Diş Hekimliği Eğitim programı kapsamında organize ettiği Dental Ürün Günleri'nin üçüncüsü 19 Aralık 2012 Çarşamba Günü "El Aletleri ve Sterilizasyon" başlığıyla yapıldı. Elite World Otel'de gerçekleştirilen etkinlikte meslektaşlarımız; Akademi Dental, DMS, Duru Dental, SeDenta ve Paşa Dental ürünlerini tanıma olanağı buldular.
Etkinlikte ayrıca; Prof.Dr.Çetin Sevük,Yard.Doç.Dr.Kemal Naci Köse, Yard.Doç.Dr.Gökhan Gürler, Dr.Diş Hekimi Burçin Karataşlı ve Dr.Diş Hekimi Nursen Topçuoğlu'nun el aletleri ve serilizasyon konusunda sundukları workshopları izlediler.
Etkinliğimize katılan konuşmacılarımıza ve firmalara teşekkür ederiz.